Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share

Tavlandırma Makinaları

Debimetreli Tav Cihazı
Debimetreli Tav Cihazı İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Kovalı Tav Makinası
Kovalı Tav Makina İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Açılı Tav Makinası
Açılı Tav Makinası İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Cebri Tav Makinası
Cebri Tav Makinası İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Üç Rotorlu Cebri Tav
Üç Rotorlu Cebri Tav Makinası İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Tam Otomatik Tav Makinası
Ürünü İncele
Turbo Tav Makinası
Turbo Tav Makinası İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele

Nem miktarını ve su miktarını hesaplamak için Tavlandırma Makinaları kullanılır. Debimetreli Tav Cihazı tahılın tavlanması sırasında, tahıl içerisine su göndermek için kullanılır. Kovalı Tav Makinası ve Cebri Tav Makinası ürünü istenilen düzeyde nemlendirmeyi sağlar. Açılı Tav Makinası, ürün ile suyu hızlı bir şekilde buluşturur ve tavlandırma süresini hızlandırır. Sistemdeki rutubet hassasiyetini ölçen Tam Otomatik Tav Makinasıdır. Üç Rotorlu Cebri Tav un ve irmik fabrikalarında kısa bir sürede buğdayın tavlanmasında kullanılır. Yoğun nem için Turbo Tav kullanılmaktadır. Tavlandırma Makinaları kullanım alanları; Un ve İrmik Değirmenleri, Gıda Endüstrisi. Tam Otomatik Tav Makinası yüksek performansı, dayanıklılığı ve pratik kullanımı ile kullanım avantajı sağlıyor.

Özpolat Makina tarafından verim artışını sağlamak amacıyla üretilen makinalarımız, kalite ve en gelişmiş teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.