Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share

Temizleme Makinaları

Tambur Elek
Gaziantep Özpolat Makina
Ürünü İncele
Kalibrasyon Eleği
Kalibrasyon Eleği İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Çöp Sasörü
Özpolat Makina Çöp Sasörü Nedir?
Ürünü İncele
Kuru Taş Ayırıcı
Öpolat Makina Kuru Taş Ayırıcı Makina İmalatı
Ürünü İncele
Grastoner Çoklu Temizleme
gaziantep özpolat makina grastoner çoklu temizleme
Ürünü İncele
Ultra Triyör
Ultra Triyör İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Yıkama Dik Kurutma
yıkama dik kurutma özpolat makina imalatı
Ürünü İncele
Hafif Tane Ayırıcı
hafif tane ayırıcı özpolat makina
Ürünü İncele
Kabuk Soyucu
kabuk soyucu imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Yatay Kabuk Soyucu
yatay kabuk soyucu imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Mısır Kabuk Soyucu
mısır kabuk soyucu imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Mısır Değirmenatör
mısır değirmenatör imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Turbo Elek
turbo elek imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Dikey Kabuk Soyucu
dikey kabuk soyucu özpolat makina imalat
Ürünü İncele
Arpa Soyucu
arpa soyucu imalatı özpolat makina
Ürünü İncele
Çöp Saman Kırıcı
çöp saman kırıcı makina imalatı özpolat makina
Ürünü İncele

Gıda teknolojilerinin olmazsa olmazı Temizlik Makinaları, her türlü tahılın kurutulmasını, temizlenmesini ve tavlanmasını sağlar.  Temizlik Makinaları Uygulama Alanları Un ve İrmik Değirmenleri, Malt Fabrikaları, Tahıl Depolama Siloları, Gıda İşleme Endüstrileri, Yem Değirmenleri, Mısır Değirmenleridir. Temizleme Makinalarından; Tambur Elek her türlü tahıl ve bakliyatın temizlenmesi için kullanılır. Kalibrasyon Eleği, farklı boyuttaki tahılların sınıflandırılması için tasarlanmıştır. Çöp Sasörü buğday ve tüm tahıl çeşitlerini büyük ve küçük taneli yabancı maddelerden ayrıştırmak için tercih edilirken, Aspirasyonlu Çöp Sasörüde yabancı maddeleri ayırırken kendisine akuple hava kanalı sayesinde toz, kum ve çöp gibi yabancı maddelerden de temizler. Kuru Taş Ayırıcı ve Çift Katlı Kuru Taş Ayırıcı bakliyat ve tahıldan ağırlığı yüksek olan malzemeleri ayrıştırır. Tahıl ve tohum gibi maddeleri büyüklüklerine göre sınıflandıran makina Ultra Triyördür. Kendine has ağırlıkları olan ürünleri özgül ağırlığına göre sınıflandırma işini Hafif Tane Ayırıcı ve Açık Tip Tane Ayırıcı yapar. Tahılların temizlenmesi ve elenmesi için Kabuk Soyucu, Yatay Kabuk Soyucu, Mısır Kabuk Soyucu, Dikey Kabuk Soyucu ve Arpa Soyucu kullanılmaktadır. Yine temizleme makinaları olan Mısır Değirmenatör, Turbo Elek ve Çöp Saman Kırıcı da Özpolat Makinada.

Özpolat Makina tarafından verim artışını sağlamak amacıyla üretilen makinalarımız, kalite ve en gelişmiş teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.