Path Copy 7 Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Group 26 Group 20 Group 23 3917567 Group Group Group Combined Shape Group 9 share

Yardımcı Temizleme Makinaları

Hava Kanalı
Hava Kanalı İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Vibro Hava Kanalı
Vibro Hava Kanalı İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Radyal Tarar
Radyal Tarar İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Silindirik Tarar
Silindirik Tarar İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Vibro Tarar
Vibro Tarar İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Konik Tarar
Konik Tarar İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele
Motorlu Konik Tarar
Motorlu Konik Tarar İmalatı Özpolat Makina
Ürünü İncele

Tahılları toz ve granül yapıdaki hafif yabancı maddelerden ayrıştırmak için Yardımcı Temizleme Makinaları kullanılır. Hava Kanalı ve Vibro Hava Kanalı sınıflandırıcıdan sonra yabancı maddelerin ayrıştırılmasında kullanılır. Radyal Tarar ve Vibro Tarar tahıldaki tozları ve hafif taneli yabancı maddeleri vakum yardımıyla temizler. Silindirik Tarar tozlu karışım içinde ki tahılı temizlemede yardımcıdır. Konik Tarar ve Motorlu Konik Tarar tahıldaki sap, saman, çöp ve toz gibi yabancı maddeleri ayrıştırmak için kullanılır Yardımcı Temizleme Makinaları kullanım alanları Yem Değirmenleri, Gıda Endüstrisi, Mısır Değirmenleri, Un Değirmenleri, Tahıl Depolama Siloları, İrmik Değirmenleri, Tohum Temizleme Tesisleri ve Tahıl Temizleme Endüstrisidir.

Özpolat Makina tarafından verim artışını sağlamak amacıyla üretilen makinalarımız, kalite ve en gelişmiş teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.